خوش آمدید

آمارگیر

راهنمای خرید بچینگ پلانت ( ایستگاه مرکز بتن )

راهنمای خرید بچینگ پلانت ( ایستگاه مرکزی بتن ):


نوید صنعت بتن
این مقاله را برای راهنمایی و آگاهی خریداران دستگاه بچینگ پلانت ( ایستگاه مرکز بتن ) و مدیران پروژه هوشمند منتشر کرده است، امیدواریم که بتوانیم با ارائه این مقاله خریداران بچینگ را با آگاهی هر چه تمامتر در انتخاب محصول مناسبشان یاری نماییم.

مشکلاتی که با خرید یک بچینگ پلانت ممکن است با آن مواجه شوید بیشتر از آن است که تصور می شود که به نمونه ای از آنها در زیر اشاره شده است:


● مورد اول قیمت، که یکی از مهمترین موارد در انتخاب و خرید یک بچینگ پلانت می باشد. همیشه دو مقوله قیمت و کیفیت در مقابل هم هستند بدین شکل که دستگاهی با قیمت ارزان تر نمی تواند دوام و کارائی مورد نظر را با دستگاه مشابه ولی با قیمت بیشتر داشته باشد.

● مورد دوم نوع بچینگ پلانت ( ایستگاه مرکزی بتن ) متناسب با پروژه شما می باشد. که معمولا بچینگ ها به دو گروه کلی بچینگ ثابت و بچینگ سیار ( بچینگ قابل حمل ، بچینگ موبایل ، بچینگ پرتابل ، بچینگ متحرک ) دسته بندی می شود که در زیر توضیح مختصری درباره هر کدام داده می شود:


بچینگ ثابت :

این نوع ایستگاه مرکز بتن بصورت قطعات جداگانه ای درآمده و سپس با جرثقیل این قطعات بارگیری می شود و در مقصد یا محل پروژه تخلیه می شود و پس از آن توسط نیروهای فنی متخصص این قطعات مجددا با جرثقیل بر روی هم سوار می شود یا به اصطلاح مونتاژ می شود و پس از اقدامات انجام شده دستگاه بچینگ پلانت آماده کار و تولید بتن می شود که این پروسه حمل و نصب ممکن است برای خریدار یا مدیر پروژه ای که زمان برایش اهمیت دارد، زمانبر باشد.


بچینگ موبایل ( متحرک ) :

این نوع ایستگاه مرکزی بتن همانطور که از نامش پیداست به گونه ای طراحی و تولید شده است که نیازی به جدا کردن قطعات و استفاده از جرثقیل در هنگام بارگیری و مونتاژ قطعات در هنگام نصب و راه اندازی نمی باشد بلکه دستگاه بصورت پویا ( داینامیک ) بوده و براحتی و در حداقل زمان آماده کار و تولید بتن می شود و خریدار یا مدیر پروژه ای که زمان برایش اهمیت دارد این نوع بچینگ می تواند گزینه مناسبی برایش باشد. همچنین برای مدیران پروژه ای که می خواهند پس از اتمام پروژه اشان در پروژه دیگری از دستگاه تولید بتن استفاده کنند این نوع بچینگ به راحتی و در حداقل زمان بدون نیاز به جرثقیل و نیروی متخصص بارگیری شده و در محل پروژه جدید قابل استفاده می باشد، در نتیجه این نوع بچینگ پلانت می تواند از نظر مالی بسیار مقرون به صرفه، قابل استفاده در چند پروژه و از نظر زمانی نیز می تواند گزینه بسیار مناسبی برای مدیران پروژه هوشمند و خلاق باشد.


● مورد سوم نوع محصول تولیدی ( خروجی ) بچینگ می باشد که ممکن است خروجی ایستگاه مرکزی بتن ما بصورت بتن تر و یا بصورت بتن خشک باشد و یا هم بصورت بتن تر و هم بصورت بتن خشک باشد که این مورد هم باز بستگی به نیاز خریدار و کاری که می خواهد انجام دهد دارد، زیرا در این مورد بچینگ های مختلف با ظرفیت های متفاوتی وجود دارد. ( که نوید صنعت بتن می تواند مشاور خوبی برای بهترین انتخاب شما باشد ).


● مورد چهارم نوع پروژه ای که می خواهید در آن از بچینگ پلانت استفاده کنید که در این رابطه پاسخ به سوالات زیر می تواند بسیار هائذ اهمیت باشد:

آیا استفاده از بچینگ در این پروژه مقرون به صرفه است؟

برای چه مدتی می خواهید از بچینگ استفاده کنید؟

بتن خروجی از بچینگ را چگونه می خواهید انتقال دهید؟

محل نصب دستگاه بچینگ کجاست؟

مواد خام مورد نیاز و همچنین مواد خام قابل دسترسی شما چیست؟(شن، ماسه، آب، برق)؟

● مورد پنجم حجم کلی بتن مورد استفاده در طول پروژه و بتن تولیدی مورد نیاز در ساعت ، و از طرفی ظرفیت بتن تولیدی در ساعت توسط بچینگ مورد نظر می باشد. که این مورد نیز بسیار هائذ اهمیت می باشد زیرا اگر بچینگ پلانت ( ایستگاه مرکز بتن ) انتخابی شما متناسب با پروژه تان نباشد نمی توانید حداکثر کارائی و استفاده لازم را از آن ببرید و در نتیجه متحمل هزینه اضافی، اتلاف وقت، به تاخیر افتادن زمان پروژه، کاهش سود و ... را در پی دارد.


● مورد ششم خدمات پس از فروش و کیفیت قطعات دستگاه بچینگ می باشد تا زمانی که خرابی یا اتفاقی می افتد که باعث از کار افتادن دستگاه و قطع شدن تولید بتن می شود بتواند دستگاه خراب شده را هر چه سریعتر و در اسرع وقت تعمیر نماید تا پروژه با از کار افتادن یک یا چند دستگاه بچینگ به حالت معلق در نیاید و زمان پروژه به تعویق نیفتد.

در پایان بخش فروش نوید صنعت بتن مشتاقانه آماده ارائه مشاوره مناسب و پاسخگوئی به تمامی سوالات شما در خصوص خرید بچینگ پلانت ( ایستگاه مرکزی بتن ) مورد نظر شما می باشد.


این مقاله به صورت اختصاصی و متعلق به وب سایت نوید صنعت بتن می باشد، درج تمام یا بخشی از این مقاله تنها با ذکر نام سایت و آدرس دقیق این صفحه مجاز است در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.

تاريخ / زماناخبار سایت

جستجو .:: نوید صنعت بتن ::.

آنلاین

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نوید صنعت بتن می باشد.

طراحی و پیاده سازی : نوید صنعت بتن

حافظه مصرف شده :699,944يايت